Baner4you.pl – twój Partner w druku wielkoformatowym

Dziś prezentujemy  Wam profil firmy Baner4you.pl.
www.Baner4you.pl to platforma, na której możecie zamówić banery, siatkę mesh, folię samoprzylepną i papier blue back. Główne atuty to szybkie terminy realizacji i wysoka jakość usług.Jest to dynamiczna firma, która prężnie rozwija się od niemalże 10 lat i właśnie wchodzi na rynek on line.

www.Baner4you.pl to drukarnia wielkoformatowa, specjalizująca się w realizacji dużych zleceń w zakresie reklamy zewnętrznej dla odbiorców hurtowych i profesjonalnych.
Dotychczas prowadzili sprzedaż tylko w kanale off line i poprzez bezpośrednie kontakty z Drukarniami i Agencjami Reklamowymi, lecz w wyniku rozwoju i powiększenia się możliwości  produkcyjnych, podjęto decyzję o rozpoczęciu sprzedaży w kanale on line i uruchomieniu systemu Web to Print Printilo .

Poniżej możecie wysłuchać  naszej relacji z rozmowy z przedstawicielami Baner4you.pl

Dlaczego warto z Wami robić biznes?

„Blisko 10 lat istnienia i działania firmy na rynku poligraficznym daje nam możliwość ciągłego rozwijania się i znacznego zwiększania swoich możliwości. Na dzień dzisiejszy możemy przyznać, że jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu.”– mówi Krystian Grabowski – odpowiedzialny za działania operacyjne firmy.

Co możecie zaoferować kontrahentowi?

„Przede wszystkim -Zebrane wieloletnie doświadczenie  🙂
Oprócz tego ciągłe dosprzętowianie się. Dotrzymywanie kroku obecnym wymogom Klienta,  szkolenia oraz wykorzystywania wysokiej jakości technologii w tworzeniu produktów w pełni satysfakcjonujących naszych odbiorców.
Współpracujemy z drukarniami i agencjami reklamowymi. Nasi Klienci to profesjonaliści, doskonale znający się na rzeczy – co skutkuje wymaganiom najwyższej miary jakości wykonywanych usług.
Tacy wymagający klienci pozwalają nam podejmować coraz nowsze i szersze wyzwania. Dzięki tym atrybutom jesteśmy  w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, nawet temu największemu.”

drukarnia wielkoformatowa,drukarnia banerów

Do kogo adresujecie Wasze usługi?

„Tak jak wspomniałem – Pracujemy dla Agencji Reklamowych oraz innych Drukarni. Trafiamy z naszymi usługami do firm, które potrzebują wydrukować dużo, szybko i w dobrej cenie. ”

Czyli kto powinien zainteresować się szczególnie Waszą ofertą?

„Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe i drukarnie, które potrzebują wykonać również te duże Zlecenia w krótkim terminie. Drukarnie offsetowe i cyfrowe, które nie posiadają własnego parku maszyn wielkoformatowych, lub też drukarnie wielkoformatowe, które potrzebują podzlecić prace.
Zapraszamy każdego kto szuka rzetelnego kontrahenta i wykonawcy dla swoich zleceń.Współpracujemy stale z wieloma firmami z branży – ich polecenia to najlepsze rekomendacje.”

Jakie są Wasze cele na nadchodzące miesiące? Czego mogą oczekiwać Wasi kontrahenci?

„Naszym głównym celem  jest poszerzenie grona odbiorców hurtowych. Jesteśmy zdania, że nasza „fabryka druku” godna jest reprezentować Agencje oraz inne Drukarnie, które będą chciały wykonywać swoje zlecenia właśnie u nas.”

Dodaj komentarz