skontaktuj się z nami +48 691 592 104

moduł personalizacji

skontaktuj się z nami +48 691 592 104

moduł personalizacji

zaproszenie personalizowane

Sprzedajesz zaproszenia, dyplomy lub inne produkty wymagające wpisywania danych osobowych lub innych danych zmiennych? 

Creator Printilo zautomatyzuje ten proces dla Ciebie. Twój klient może wgrać plik z danymi zmiennymi takimi jak imię i nazwisko gości a nasz system odda Ci gotowy zestaw plików do druku.

Na obecnym rynku jedna z największych bolączek firm jest znaleźć wykwalifikowanych pracowników. Ich czas jest jednym z najcenniejszych zasobów a nikt się przecież nie rozdwoi.

Moduł personalizacji to unikalne rozwiązanie pozwalające w prosty i szybki sposób produkować zaproszenia ślubne, dyplomy, certyfikaty i inne produkty, wymagające wprowadzenia danych zmiennych takich jak imię i nazwisko, adres, unikalny kod promocyjny lub numerację.

Klient końcowy lub agencja może wprowadzić zestaw danych bezpośrednio do prostego narzędzia on line,   a Creator Printilo wróci z gotowym zestawem plików do druku.

dane do personalizacji

Wprowadzasz element personalizowany

Podczas tworzenia w kreatorze projektu, w którym ma być opcja personalizacji danych, dodajesz w nim elementy personalizowane

Klient wprowadza zestaw danych

Podczas tworzenia projektu w kreatorze użytkownik klika „Personalizuj” i wprowadza dane zmienne ręcznie lub wgrywając przygotowany wcześniej plik xlsx

Otrzymujesz gotowy plik do druku

Po złożeniu przez klienta zamówienia otrzymujesz wielostronicowy plik pdf zawierający odrębny zestaw danych na każdej ze stron.

Dzięki integracji z Allegro,  możesz wykorzystać potencjał tego kanału sprzedaży i odróżnić się od konkurencji, bazującej na rozwiązaniach ręcznych intuicyjnością procesu zakupowego.
Niższe koszty produkcji, które pozwoli osiągnąć Creator Printilo zwiększą Twoją marżę na produkcie.

integracja z allegro
Uruchom Creator Printilo z modułem personalizacji (w cenie licencji) już w 30 dni.

Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu