Creator Printilo to doskonałe narzędzie do sprzedaży personalizowanych produktów, dostępne w postaci wtyczki do Shoper’a.

Creator
Printilo

dla Shoper’a

Dzięki Kreatorowi produktów do Shoper’a, zwiększysz sprzedaż w swoim sklepie. Nic tak nie zachwyca klientów jak możliwość stworzenia włąsnego projektu w kreatorze online.

Przycisk „PROJEKTUJ” w Twoim sklepie Shoper

otworzy klientowi kreator konkretnego produktu bezpośrednio w przeglądarce.

Możliwości modułu
KREATOR DO SHOPERA

Ważne

Realny podgląd efektu końcowego!

Wynikowy PDF w CMYK a więc gotowy do produkcji!

Kluczowe
funkcje szerzej

printilo-creator-dla-shoper

Doskonała responsywność

Smartfon, tablet, komputer – Twoi klienci projektują swoje wydruki na dowolnym urządzeniu. Ogranicza ich tylko wyobraźnia!

 

Baza gotowych wzorów

W ramach kreatora do Shopera otrzymujesz dostęp do naszej bazy gotowych wzorów. Ty decydujesz które udostępnisz w swoim sklepie Shoper.

Kreator produktów małoformatowych do Shoper’a

Creator Printilo pozwala na tworzenie w Twoim sklepie Shoper projektów aż do formatu A3. Udostępnij klientom własne propozycje lub pozwól tworzyć od zera 🙂

 

Automatyzacja personalizacji produktów z Shoper

Wtyczka Creator Printilo pozwala na automatyczną personalizację danych zmiennych w sklepie Shoper. Załadowana przez klienta lista nazwisk uzupełnia się automatycznie w wielostronicowym pliku pdf gotowym do druku,

Integracja kreatora Shoper
z Allegro

Wystawiaj swoje produkty jednocześnie w Shoper i na allegro. Oszczędź czas – klient po zakupie otrzyma automatycznie kod do kreatora. To takie proste. 

Kontakt

Zainteresowany?

Odezwij się do nas – link do formularza kontaktowego z kreatorem