Creator Printilo to doskonałe narzędzie do sprzedaży personalizowanych produktów, dostępne dla sklepów opartych o platformę Shoper.

Creator Printilo

dla Shoper

Dzięki kreatorowi produktów dla platformy Shoper, zwiększysz sprzedaż w swoim sklepie. Nic tak nie zachwyca klientów jak możliwość stworzenia własnego projektu w kreatorze online.

Przycisk „PROJEKTUJ” w Twoim sklepie Shoper

otworzy klientowi kreator konkretnego produktu bezpośrednio w przeglądarce.

Możliwości
KREATORA DLA SHOPER

Ważne

Realny podgląd efektu końcowego!

Wynikowy PDF w CMYK gotowy do produkcji!

Kluczowe
funkcje szerzej

printilo-creator-dla-shoper

Doskonała responsywność

Smartfon, tablet, komputer – Twoi klienci projektują swoje wydruki na dowolnym urządzeniu. Ogranicza ich tylko wyobraźnia!

 

Baza gotowych ikon i grafik

W ramach kreatora do Shoper możesz stworzyć własną bibliotekę ikon, clipartów i grafik, z której Twoi klienci skorzystają podczas tworzenia własnych projektów. To zdecydowanie ułatwi stworzenie wymarzonego projektu i zachęci do skorzystania z oferty Twojego sklepu Shoper.

Kreator produktów małoformatowych dla Shoper

Creator Printilo pozwala na tworzenie w Twoim sklepie Shoper projektów aż do formatu A3. Udostępnij klientom własne propozycje lub pozwól tworzyć od zera 🙂

 

Automatyzacja personalizacji produktów z Shoper

Creator Printilo pozwala na automatyczną personalizację danych zmiennych w sklepie Shoper. Załadowana przez klienta lista danych uzupełnia się automatycznie w wielostronicowym pliku pdf gotowym do druku,

Integracja kreatora Shoper
z Allegro

Wystawiaj swoje produkty jednocześnie w Shoper i na Allegro. Oszczędź czas – klient po zakupie otrzyma automatycznie link do kreatora. To takie proste. 

Kontakt

Zainteresowany?

Odezwij się do nas – link do formularza kontaktowego z kreatorem