Moduł Personalizacji dla drukarni web-to-print w Printilo

Moduł Personalizacji dla drukarni web-to-print w Printilo

Personalizacja produktów, pozwala wykorzystać zalety druku cyfrowego.
Drukarnie są w stanie produkować nakłady prac, w których każdy arkusz jest inny.

Dowiedz się wiecej o systemie Printilo Photo >>>
Dowiedz się więcej o systemie Printilo Create >>>

Personalizacja świetnie sprawdza się w przypadku takich produktów jak zaproszenia ślubne, dyplomy okolicznościowe, zaproszenia, kartki okolicznościowe i inne produkty, w których mamy do czynienia z drukiem danych zmiennych.

Printilo Create umożliwia sprawną obsługę produktów personalizowanych i połączenie możliwości drukarni cyfrowych z systemami web to print. Dzięki modułowi personalizacji klient w stanie przygotować pełen zestaw danych potrzebnych drukarni cyfrowej do produkcji.

Wystarczy, że klient:

1) Pobierze i uzupełni szablon danych, przygotowany przez Drukarnię. To drukarnia wyznacza standard przygotowania danych dzięki czemu mamy pewność, że Klient dostosuje się do naszych wewnętrznych standardów i procesów.

2) Zaprojektuje produkt i uzupełni go podstawowymi danymi.

Kreator personalizacji on line
Kreator personalizacji on line

3) Wgra wcześniej pobrany plik z uzupełnionymi danymi gości lub uczestników spotkania, wydarzenia lub konferencji.

Dowiedz się wiecej o systemie Printilo Photo >>>
Dowiedz się więcej o systemie Printilo Create >>>

W 3 prostych krokach klient jest w stanie dostarczyć Drukarni kompletne i kontrolowanej jakości dane potrzebne do produkcji personalizowanych produktów.

Dzięki temu Drukarnia może produkować w sposób efektywny procesowo i kosztowo Klient zaś ma pewność szybkiego czasu realizacji i zminimalizowanego prawie do zera ryzyka pomyłek.

Z punktu widzenia biznesowego, zlecenia personalizowane są bardzo interesujące gdyż umożliwiają sprzedaż skomplikowanej usługi – to nie tylko druk X arkuszy lecz cały know-how, zaplecze w postaci systemów on line do obsługi zleceń a także do  sprawnej realizacji personalizacji na etapie przekazania zlecenia do maszyny drukującej.

Dzięki takiemu podejściu, drukarnie mogą utrzymywać odpowiednie poziomy cenowe a także ograniczają ilość konkurentów- nie wszyscy dysponują całym zestawem narzędzi potrzebnych do realizacji takiej usługi.

Jeżeli Wasza Drukarnia szuka interesującego rynku, rynek produktów personalizowanych jest godzien uwagi.

Masz pytania?

  Skontaktuj się z nami!

Chcesz przetestować moduł personalizacji Printilo Create?

Sprawdź go w działaniu!

Dodaj komentarz