skontaktuj się z nami +48 691 592 104

printilo
photo

szybko, tanio, wygodnie

Printilo Photo pozwala zaprojektować online fototapety i fotoobrazy
kreatywność bez ograniczeń

dziś nie ma
stałych odbiorców

Klienci przychodzą i odchodzą w poszukiwaniu najlepszej ceny. Ciężko jest dziś sprzedać produkt wysokiej jakości, lecz nie na rynku B2C. Klient indywidualny nie szuka oszczędności 1zł na metrze. Klient indywidualny szuka tego jednego, jedynego produktu – JEGO produktu.

Fotoobrazu, fototapety – tego, co ozdobi jego sypialnię, kuchnię czy salon. On chce mieć zdjęcie swojego syna, wnuka lub zdjęcie z wakacji życia. Dla klienta indywidualnego najważniejsza jest JAKOŚĆ, nie cena.

dlatego powstało Printilo Photo

Stworzyliśmy Printilo Photo by dać drukarni narzędzia pozwalające projektować on line fototapety, fotoobrazy, naklejki na ścianę i plakaty. Prosty, intuicyjny system, który umożliwi klientowi łatwe złożenie zamówienia.

Wierzymy, że każda firma, która stawia na wysoką jakość i szuka rynku, który to doceni, powinna rozważyć wejście na rynek konsumencki.

Printilo Photo to system dla drukarni wielkoformatowej, która chce sprawnie, szybko i tanio zaistnieć na rynku fototapet, fotoobrazów i fotoproduktów.

3 kroki

i gotowy produkt trafia do klienta

Wybierz produkt, który chcesz zaprojektować

Korzystając z biblioteki obrazów wybierz ten, którego chcesz użyć

Dobierz rozmiar, wykadruj obraz i zamów produkt

wypróbuj za darmo

Wystarczy, że klient wybierze obraz, którego chce użyć, odpowiednio go wykadruje i wybierze rozmiar produktu. To wszystko na jednym ekranie w intuicyjnym kreatorze.

Dostarczamy narzędzie, które dostosowane jest do wymagań branży i techniki druku a jednocześnie jest czytelne dla Klienta. Dzięki Printilo Photo nasz klient może sprawdzić potencjał rynku i oszacować wielkość zwrotu z inwestycji. Dzięki Printilo Photo można wreszcie sięgnąć po rynek, na którym to JAKOŚĆ, a nie cena mają znaczenie.

zaprojektuj w telefonie

Dzięki prostemu i intuicyjnemu rozwiązaniu bez problemu stworzysz swój projekt korzystając ze smartfona

własny biznes?

Skorzystaj z kreatora i zacznij sprzedawać swoje produkty w sieci w sposób prosty i szybki.

Printilo Photo to oprogramowanie, dzięki któremu szybko i w prosty sposób rozpoczniesz sprzedaż fotoproduktów na Allegro – platformie sprzedażowej, którą znają wszyscy.

Dzięki Printilo Photo i integracji z Allegro masz możliwość prowadzenia automatycznej sprzedaży w oparciu o kreatory fotoproduktów.
Kreatory fototapet czy fotoobrazów możesz powiązać z konkretnymi aukcjami na Allegro i sprzedawać produkty w sposób automatyczny na dużą skalę.