skontaktuj się z nami +48 691 592 104

strategia
marketingowa

Witaj w świecie marketingu.
Czy wiesz, że 50% firm, które używają digital marketingu nie ma planu?

Printilo Marketing Creation to system wsparcia marketingowego, który jest odpowiedzią na potrzeby drukarni, która nie ma wewnętrznego działu marketingu.
Printilo Marketing Creation to zespół ludzi znających branżę od podszewki i narzędzi, które mają za zadanie kompleksowo obsłużyć  projekt, bez względu na to czy dotyczy sprzedaży fotoobrazów i promocji sklepu z fototapetami, koszulkami, drukarni akcydensowej czy uruchomienia platformy do promocji zupełnie nowego produktu.

Teraz możesz zlecić całość prac koncepcyjnych, zarządzanie i koordynację działań marketingowych nam, a my zdejmiemy to z Twoich barków. I zrobimy to świetnie.

Jak działamy

Wspólnie z klientem ustalamy mocne strony i potencjalnie obiecujące kierunki działania. Szykujemy strategię działania, dobieramy najlepsze kanały komunikacji, szykujemy harmonogram. Na podstawie strategii ustalamy cele promocji:  co chcemy osiągnąć (zwiększenie sprzedaży, rozpoznawalność marki, wykreowanie potrzeb na nowy produkt…) oraz jaki jest horyzont czasowy projektu.

W zależności od tego jakie wyzwania  dany projekt stawia przed nami, taki zestaw narzędzi  uruchamiamy. W marketingu nie ma stałych wzorców. Każdy biznes jest inny i każdy sklep ma inne walory, które należy akcentować.

My to rozumiemy.

Dlatego stosujemy ramową umowę, która daje nam możliwość szybkiego reagowania i dostosowywania strategii do aktualnej sytuacji rynkowej. Dzięki minimum formalności, zmniejszamy koszty obsługi kontraktu.

Pracujemy efektywniej finansowo! Dla Ciebie, Twojego sklepu i drukarni.

Godzinowe rozliczanie kontraktu  – Realne stawki za realne efekty!

Jeśli i Ty uruchamiasz nowy projekt lub szukasz wsparcia w prowadzeniu marketingu już istniejącego przedsięwzięcia. Jeśli nie masz czasu na codzienną pracę nad  budowaniem rozpoznawalności w Social Media i na pisanie artykułów na stronę. Jeśli marzy Ci się zrzucenie tej pracy na kogoś, lecz nie chcesz tworzyć etatu w swojej firmie.