skontaktuj się z nami +48 691 592 104

printilo
clothes

intuicyjne, wydajne i szybkie

Printilo Clothes to narzędzia do prostego i szybkiego projektowania odzieży i gadżetów on line

W ostatnich czasach obserwujemy mocne trendy bazujące na indywidualizmie. Hipsterzy, antysystemowcy to osoby, które mocno cenią sobie wyrażanie własnej osoby i szukają nowych sposobów by to robić.

W wyniku tych zmian, mocno rośnie rynek personalizowanej odzieży takiej jak koszulki, bluzy czy czapki. Pojawiają się rodzime marki skuszone wysokimi marżami i stosunkowo niską konkurencją.

to rynek idealny dla firm, które:

posiadają własny dział projektowy

małych i średnich firm potrafiących nadążać za trendami

najważniejsze zalety

szybkie uruchomienie

gotowy plik produkcyjny

integracja z allegro

wypróbuj za darmo

Wystarczy, że klient wybierze produkt, który chce zamówić i spersonalizuje go przy użyciu prostego i intuicyjnego kreatora.

Printilo Clothes to system, który umożliwia sprzedaż produtków w dwóch wariantach:

bazując na gotowych wzorach

przy użyciu kreatora produktów

Kreator umożliwia proste i szybkie projektowanie szerokiej gamy produktów, m.in. t-shortów, bluz, czapek, kubków, toreb materiałowych. Z łatwością można go poszerzyć o kolejne produkty, dzięki czemu może błyskawicznie reagować na zmieniające się zapotrzebowanie rynku – rynkum, na którym bardzo ważne jest, aby nadążać za modą i trendami.

Printilo Clothes oddaje Ci gotowy plik produkcyjny dzięki czemu czas obsługi zamówień ulega znacznemu skróceniu a to generuje realne oszczędności.

Jeśli produkujesz lub sprzedajesz produkty z branży odzieżowej i szukasz  narzędzia, które umożliwi Ci rozwinięcie biznesu, Printilo Clothes jest odpowiedzią.

zaprojektuj w telefonie

Dzięki prostemu i intuicyjnemu rozwiązaniu bez problemu stworzysz swój projekt korzystając ze smartfona

własny biznes?

Skorzystaj z kreatora i zacznij sprzedawać swoje produkty w sieci w sposób prosty i szybki.

Dzięki Printilo Clothes w zaledwie kilku prostych krokach rozpoczniesz sprzedaż indywidualnych produktów na potężnej platformie sprzedażowej, jaką jest Allegro.

Printilo Clothes jest zintegrowany z Allegro i umożliwia automatyczną sprzedaż produktów w oparciu o kreatory.
Kreatory koszulek, czapek, gadżetów itp. można powiązać z konkretnymi aukcjami na Allegro i prowadzić automatyczną sprzedaż na dużą skalę.