Printilo Photo pozwala zaprojektować on-line fototapety i fotoobrazy.

 

printilo-photo-image

Dziś nie ma Stałych Odbiorców. Klienci przychodzą i odchodzą w poszukiwaniu najlepszej ceny. Ciężko jest dziś sprzedać produkt wysokiej jakości .Lecz nie na rynku B2C. Klient indywidualny nie szuka oszczędności 1 pln na metrze. Klient Indywidualny szuka tego jednego, jedynego produktu. Jego produktu.

Fotoobrazu, fototapety – tego co ozdobi jego sypialnię, kuchnię czy salon. On chce mieć zdjęcie swojego Syna, Wnuka lub zdjęcie z Wakacji Życia. Dla Klienta indywidualnego najważniejsza jest JAKOŚĆ, nie cena.

Dlatego powstało Printilo Photo.

Stworzyliśmy Printilo Photo by dać drukarni narzędzia pozwalające projektować on line fototapety, fotoobrazy, naklejki na ścianę i plakaty. Prosty, intuicyjny system, który umożliwi klientowi łatwe złożenie zamówienia.

Wierzymy, że każda firma, która stawia na wysoką jakość i szuka rynku, który to doceni, powinna rozważyć wejście na rynek konsumencki.

Printilo Photo to system dla drukarni wielkoformatowej, która chce sprawnie , szybko i tanio zaistnieć na rynku fototapet, fotoobrazów i fotoproduktów.

Dostarczamy narzędzie, które dostosowane jest do wymagań branży i techniki druku a jednocześnie jest czytelne dla Klienta. Dzięki Printilo Photo nasz klient może sprawdzić potencjał rynku i oszacować wielkość zwrotu z inwestycji. Dzięki Printilo Photo można wreszcie sięgnąć po rynek, na którym to JAKOŚĆ a nie cena mają znaczenie.

Sprawdź go w działaniu!